Global Azure Bootcamp we Wrocławiu! 2017-logo-200x135

o nas

codingtv(); powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać ścieżkę tworzenia projektu informatycznego na platformie .NET 4.0. Publikowane tu materiały przedstawią krok po kroku naszą wizję tego procesu.

Przy okazji chcemy zaprezentować w akcji kilka narzędzi przydatnych dla deweloperów oraz omówić najciekawsze naszym zdaniem elementy platformy .NET. Mamy też nadzieję, że dzięki Waszej reakcji na zamieszczone nagrania sami także dowiemy się czegoś nowego.

Zapraszamy!

W projekcie udział biorą:

Łukasz Gąsior
Lukasz Gasior Programista-pasjonat z wieloletnim doświadczeniem. Wielki fan ReSharpera i innych narzędzi zwiększających produktywność. Zaangażowany głównie w projekty związane z aplikacjami webowymi. Często „dla rozrywki” próbuje swoich sił w innych technologiach, jak Node.js czy GoLang. Uparcie wierzy, że nad kodem JavaScript da się zapanować tak, jak nad każdym innym językiem. Organizator konferencji WROC# oraz  autor książki ReSharper EssentialsAktualnie pracuje jako Development Guild Minstrel w firmie Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.

W wolnych chwilach prowadzi bloga http://gasior.net.pl

 

Andrzej Kowal
Pierwsze doświadczenia programistyczne zdobył w BASICu na Atari 800XL. Programowanie na poważnie rozpoczął wraz z pojawieniem się .NET 2.0 i od tamtego czasu jest zwolennikiem aplikacji okienkowych. Wymagający w zakresie komentowania i formatowania kodu.W wolnym czasie – turystyka motocyklowa.