Global Azure Bootcamp we Wrocławiu!

o nas

codingtv(); powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać ścieżkę tworzenia projektu informatycznego na platformie .NET 4.0. Publikowane tu materiały przedstawią krok po kroku naszą wizję tego procesu.

Przy okazji chcemy zaprezentować w akcji kilka narzędzi przydatnych dla deweloperów oraz omówić najciekawsze naszym zdaniem elementy platformy .NET. Mamy też nadzieję, że dzięki Waszej reakcji na zamieszczone nagrania sami także dowiemy się czegoś nowego.

Zapraszamy!

W projekcie udział biorą:

Łukasz Gąsior
Lukasz Gasior Programista-pasjonat z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związany głównie z tworzeniem aplikacji webowych na platformie .NET. Aktualnie skupia się na technologiach związanych z JavaScriptem – Node.js, React.js, ELM.

Autor książki ReSharper Essentials, organizator konferencji WROC# oraz grupy warsztatowej JSUpskill.

Można go znaleźć na stronie http://gasior.net.pl, video-blogu codingtv(); oraz Twitterze jako @lukaszgasior.

Aktualnie pracuje jako Full-Stack Web Developer w firmie Siili Solutions Poland.

Andrzej Kowal
Andrzej Kowal Pierwsze doświadczenia programistyczne zdobył w BASICu na Atari 800XL. Programowanie na poważnie rozpoczął wraz z pojawieniem się .NET 2.0 i od tamtego czasu jest zwolennikiem aplikacji okienkowych. Wymagający w zakresie komentowania i formatowania kodu.W wolnym czasie – turystyka motocyklowa.